Index >> Zdravie a medicína >> Nemocnice a klinikyStránky uvedené v tejto kategórii:


Klinika plastické chirurgie v Praze
Plastická chirurgie Perfect Clinic nabízí veškeré operace z plastické chirurgie i estetické chirurgie. Plastická chirurgie Praha Perfect Clinic nabízí špičkové služby garantované nejlepšími odborníky z oboru v České republice.
http://www.perfectclinic.cz/Informační portál lékařů
Hledáte kontakt na Vašeho lékaře, nemocnici, polikliniku nebo lékárnu ? Hledáte ordinační hodiny Vašeho lékaře ? Nebo potřebujete jít k lékaři a nevíte ke kterému? Hledejte odpověď na našem portálu.
http://mudr.infoCentrum asistované reprodukce
Centrum asistované reprodukce přináší možnost neplodným párům, jak mít vlastní miminko. V centru asistované reprodukce nabízíme profesionální péči a klidné prostředí naší moderní kliniky ReproGenesis a.s..
http://www.reprogenesis.cz/Asistovaná reprodukce Reprogenesis
Asistovaná reprodukce vám dává možnost, jak se radovat z vlastního potomka. Centrum asistované reprodukce na klinice Reprogenesis je vaše největší šance na otěhotnění, pokud početí miminka již nejde přirozenou cestou.
http://reprogenesis-darcovstvi.cz/Neplodnost? To už není problém
Neplodnost dnes již nepředstavuje, díky pokročilé medicíně, velkou překážku. Na naší moderní klinice ReproGenesis si umíme s neplodností poradit, proto jsme ti praví, kteří vám pomohou k vysněnému miminku.
http://jaknaneplodnost.cz/Umělé oplodnění – cesta k miminku
Umělé oplodnění je nejlepší řešení tam, kde si příroda sama neporadí. IVF – nejčastější forma asistované reprodukce vám pomůže k miminku. Nebojte se umělého oplodnění a užijte si krásný pocit z těhotenství a mateřství.
http://centrum-ivf.cz/ClinicSimply - Diagnostika, VIP péče a poradenství
ClinicSimply - Centrum neinvazivní diagnostiky a výživového poradenství nabízí individuální přístup, neinvazivní diagnostiku AMP, konzultace s atestovanými lékaři.
http://www.clinicsimply.czDentálna hygiena Brezno
Odstraňovanie zubného kameňa, liečba krvácania ďasien a zlého dychu, pieskovanie zubov, prevencia kazu, fluoridácia, bielenie zubov a zubné šperky.
http://www.dentalna-hygiena.euSzitimed s.r.o.
SZITIMED s.r.o. ambulancia praktického lekára pre deti a dorast MUDr. Zora Szitásová. Poskytujeme zdravotnú starostlivosť pre deti od 0 - 19 rokov. Nájdete nás v areály nemocnice s poliklinikou Sv. Lukáša v Galante.
http://szitimed.skĽubomíra Kuracinová psychológ Banská Bystrica
Komplexná psychologická a psychoterapeutická starostlivosť a poradenstvo pre dospelých.
http://www.psycholog-banskabystrica.skUrologická ambulancia - urocentrum Košice
Stránka je určená pre urologických pacientov. Predmetom činnosti je diagnostika a liečba inkontinencie (úniku) moču, benígnej hyperplázie prostaty, neurogénnych porúchy močenia, nádorov obličky, prostaty, močového mechúra, semenníkov.
http://www.urocentrum-kosice.skZubař Praha 4
Zubař Praha 4 nabízí nadstandardní péči o pacienta za pomoci nejnovějších stomatologických technologií. Krásný úsměv, je hned za rohem, navštivte nás.
http://zubarpraha4.euGynCare - gynekologická ambulance Praha
Gynekologie Praha 1. Spolupracujeme s předními gynekologickými klinikami v Praze. Disponujeme moderním vybavením a individuálním přístupem.
http://www.gyncare.cz/MikroDentalStudio
Používáme to nejmodernější vybavení a postupy, abychom docílili perfektního a hlavně bezbolestného ošetření každého pacienta. I Vy můžete mít bez bolesti zdravé a krásné zuby!
https://www.mikrodentalstudio.cz/Salius.cz
Chcete kvalitní zdravotní péči a lidský přístup? Obraťte se na Salius Medical Group. Dokážeme péči o vaše zdraví proměnit v mnohem příjemnější a profesionální zážitek. Těšíme se na vás v našich ordinacích Stomatologie a Dermatologie
https://salius.cz/