Index >> Šport a relax >> HokejStránky uvedené v tejto kategórii:


Hokejová výstroj, hokejové vybavení | NaLedě.cz
První moderní hokejová speciálka s kompletní hokejovou výstrojí, službami pro hokejisty a největším vlastním skladem v České republice. Hokejová výstroj Bauer, CCM, Reebok, Warrior, Mission, Itech, Torspo, Easton, Graf. Oprava hokejové výstroje.
http://www.nalede.cz/Hokejová výstroj
Nezbytnou součástí výbavy každého hráče ledního hokeje je kvalitní hokejová výstroj. Velmi důležité je především kvůli velkému riziku zranění obléknout chrániče.
http://vystroj-na-hokej.czLední hokej - Extraliga
Základní část extraligy se hraje od září do února, kdy se všechny týmy utkají každý s každým celkem čtyřikrát (celkem 52 kol). Poté následuje rozšířené play-off.
http://www.hokej-extraliga.comCWT Hockey - hokejky, čepele
Internetový obchod s oficiálním zastoupením pro ČR. Specializujeme se na produkty značky CWT která vyrábí výrobky pro hokej a hokejbal. K prodeji nabízíme sortiment dřevěných , kompozitových i hybridních čepelí, a hokejek.
http://www.cwt-hockey.czHokejonline.sk
Hokej predstavuje veľmi obľúbený šport. A to ako pre fanúšikov, tak pre jeho nadšených hráčov. Oproti iným športom je však potrebné myslieť na chrániče a vybavenie - naše stránky vám poradia a pomôžu pri výbere.
http://hokejonline.skMS lední hokej
MS v ledním hokeji. Informace, rady, analýzy zápasů, výsledky zápasů mistrovství světa v ledním hokeji.
http://www.hokej-ms.com