Index >> Financie a banky >> PoistenieStránky uvedené v tejto kategórii:


Pojišťovací makléř - SAM Finance, s.r.o.
Zabýváme se zprostředkováním pojištění právnických osob, pojištění fyzických osob v oblasti živelního a majetkového pojištění a občanských rizik.
http://www.samfinance.czPojištění odpovědnosti
Online pojištění odpovědnosti za škodu z výkonu povolání, zaměstnance vůči zaměstnavateli, odpovědnosti za škodu způsobenou v občanském životě.
http://www.odpovednosti-pojisteni.czÚrazové pojištění
Úrazové pojištění vás a vaše nejbližší může zabezpečit v případě úrazu a jeho následků a v případě smrti díky úrazu vám garantuje vyplacení stanovené pojistné částky.
http://www.pojisteni-urazove.czŽivotní pojištění
Informace a sjednání životního pojištění pomocí internetu. Živíte-li rodinu, navštivte náš web a informujte se o tom, jak si pořídit výhodné životní pojištění pro případy neštěstí.
http://www.pojisteni-zivotni.comCestovní pojištění
Sjednejte si nejlevnější cestovní pojištění online prostřednictvím této moderní aplikace.
http://www.pojisteni-cestovni.euHavarijní pojištění
Uzavřete on-line pojištění havarijní vozidel levněji a z pohodlí domova. Získáte kalkulace a srovnání jednotlivých typů havarijního pojištění.
http://www.pojisteni-havarijni.euPovinné ručení
Proč by si měl každý motorista udělat srovnání povinného ručení? Abyste získali nejlevnější povinné ručení se započtením všech bonusů a slev.
http://www.ruceni-povinne.bizPovinné ručení Allianz
Levnější povinné ručení Allianz můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o.
http://www.allianz-povinne-ruceni.czPovinné ručení Axa
Levnější povinné ručení Axa můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o.
http://www.axa-povinne-ruceni.czČSOB povinné ručení
Nejlevnější povinné ručení ČSOB můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o.
http://www.csob-povinne-ruceni.czGenerali povinné ručení
Nejlevnější povinné ručení Generali můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o.
http://www.generali-povinne-ruceni.czPojištění vozidel
Zadejte údaje, které naleznete ve velkém technickém průkaze do naší chytré kalkulačky a zjistíte, které pojišťovny nabízejí nejlevnější pojištění vozidel na našem trhu. Pak si jedno vyberte, klikněte na sjednat online. Během 2 dnů máte smlouvu.
http://www.vozidel-pojisteni.comPovinné ručení
Majitelé vozidel musí uzavřít povinné ručení. Povinné ručení pomůže vypořádat se s neplánovaným finančním zatížením způsobíte-li škodu na majetku nebo zdraví třetích osob vaším vozidlem. Zde můžete uzavřít online a levně.
http://www.ruceni-povinne.netPovinné ručení Kooperativa
Levnější povinné ručení Kooperativa můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o. Bez nutnosti osobních návštěv si můžete i vy snížit částku, kterou platíte na povinné ručení Kooperativa.
http://www.kooperativa-povinne-ruceni.czPenzijní připojištění
Sjednejte si online penzijní připojištění. Díky vysoké státní podpoře jde o nejvýhodnější formu spoření a to nejen na stáří.
http://www.pripojisteni-penzijni.euÚrazové pojištění
Uzavřete si úrazové pojištění, které vám pomůže se zabezpečením v případě, kdy se vy, vaše dítě, nebo jiný člen rodiny zraníte.
http://www.urazove-pojisteni.netWustenrot povinné ručení
Nejlevnější povinné ručení Wustenrot můžete uzavřít online prostřednictvím této aplikace, kterou provozuje poradenská firma Financier, s.r.o.
http://www.wustenrot-povinne-ruceni.czZákonné pojištění vozidel
Známější jako„Povinné ručení“ je popsáno v zákoně č. 168/1999 Sb a nazváno „Pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla“.
http://www.zakonnepojistenivozidel.euŽivotní pojištění
Sjednejte si životní pojištění. Každý živitel rodiny by měl mít dnes životní pojištění. Zde si ho můžete uzavřít levně a vhodně.
http://www.pojisteni-zivotni.eugeorgiev@financier.cz
Každý kdo vede domácnost ať už vlastní nebo v pronájmu by se měl o pojištění domácnosti zajímat a uzavřít si ho. My vám jej nabízíme přes internet, levněji a z pohodlí vaší domácnosti.
http://www.domacnosti-pojisteni.com


Page 1 of 7.    First  | Next  | Last