Index >> Firmy >> Architektúra a stavebníctvoOdporúčané stránky v tejto kategórii:

ALIT SLOVAKIA, s.r.o.
ALIT SLOVAKIA, s.r.o., predaj obkladov z prírodného kameňa, formátované, neformátované. V ponuke máme aj kamenné dyhy, mozaiky, listely, tehlový obklad, remienkový obklad, murovacie koše.
https://www.alit.sk


Stránky uvedené v tejto kategórii:


Drevostavby a nízkoenergetické rodinné domy
Staviame drevostavby, nízkoenergetické domy, rodinné domy na kľúč, montované domy, ekonomické pasívne domy, domčeky, chaty. Projekty rodinných domov typu bungalov, poschodový dom či individuálny projekt.
http://www.deed.cz/Minor stavební s.r.o. České Budějovice
Stavební firma Minor České Budějovice provádí stavby domů, zakládání staveb, základové desky, zděné stavby, zámkové dlažby, fasády-zateplení a zateplování.
http://www.zateplujemedomy.czTepelné čerpadlá Mygren
Vývoj, výroba a predaj vlastných tepelných čerpadiel MYGREN. Dodávka a montáž kompletných kotolní. Predaj akumulačných nádrží, bojlerov a kompletného príslušenstva kotolní. Technologické poradenstvo v oblasti vykurovania.
http://www.mygren.comREX okná - plastové okná
Zaistíme dodávku a montáž plastových okien so zvýšenými izolačnými vlastnosťami, plastových okien a dverí do spoločných priestorov - schodiska, pivnice, vchody. Garantujeme profesionálne, rýchlu montáž a predovšetkým kvalitu.
http://rexokna.cz/Spolehlivá okna a dveře
Spolehlivá okna a dveře, moderní řešení i historické repliky od tradičního domácího výrobce Geus okna a.s. Nechte se inspirovat a kontaktujte nezávazně naše obch. zastoupení nebo využijte kontaktní poptávkový formulář.
http://www.geusokna.czSruby a dřevěné domy DREVODOM RAJEC CZ
Srubové domy a dřevěné domy stavíme od roku 1998, v České republice jsme již postavili více než 200 srubových domů.Pro zájemce o dřevěný srub uděláme vše tak, abychom skloubili jeho představy s technickými možnostmi.
http://www.drevodomrajec.czKrbová kamna
Chcete uspořit velké množství peněz za stále se zvyšující ceny paliv? Pořiďte si krbová kamna. Krbová kamna ozáří jakýkoli prostor a zároveň vás zahřejí. Krbová kamna máme pro vás v pestré nabídce.
http://krbova-kamna-olomouc.czTypové projekty
Projektujeme a stavíme rodinné domy po celé České republice ze stavebního systému Durisol. Stavíme podle vlastního katalogu domů nebo podle vašeho projektu domu. K výstavbě rodinného domu používáme systém Durisol.
http://www.futur.czSolární systémy
V tuto chvíli společnost Solar Solution s.r.o. nabízí tyto služby: Vyřízení veškeré administrace pro získání dotace z fondu Zelená Úsporám, Vyřízení veškeré administrace pro získání dotace Čistá energie Praha atd..
http://www.solarsolution.czMobilní domy Jižní Čechy
Zabýváme se dovozem, prodejem a revitalizací mobilních domů(mobilheimů)vyrobených v zemích západní Evropy. Našim klientům navíc nabízíme kompletní přestavbu sezónního mobilního domu na celoroční.
http://www.mobilnidum.euProdáváme a montujeme rolety
Z interiérového (interiérové) stínění nabízíme horizontální žaluzie (hliníkové žaluzie, dřevěné žaluzie, bambusové žaluzie), vertikální žaluzie a látkové rolety, nabízíme v látkovém i plastovém provedení.
http://www.rutes.czŽaluzie Brno
Nabízíme Vám širokou nabídku sortimentu a služeb v oblasti žaluzií, rolet, markýz a sítí proti hmyzu. Máme širokou síť vzorkových prodejen, ve kterých se vám budou věnovat odborně vyškolení pracovníci.
http://www.zaluzie-brno.comVysoušení zdiva DryPol
Vysoušení zdiva bez bourání, stavebních zásahů, špíny a chemie, českým bezkontaktním přístrojem DryPol. Vysuší dům i sklep do 3 let, na hodnoty ČSN. 30 let záruka na funkčnost systému. Záruka na vrácení peněz 3 roky.
http://www.drypol.co.czDrevoslov - lacné drevostavby, drevené domy
Ponúkame prakticky čokoľvek z oblasti drevostavieb. Od veľkých drevených domov, cez zruby, chaty či altánky, prístrešky, pergoly až po menší záhradný nábytok. To všetko vo veľmi krátkom časovom horizonte za rozumnú cenu.
http://www.drevoslov.sk/Eurookna
Špičkové parametry současných dřevěných oken splňují vysoké nároky na úsporu energií i na estetickou úroveň. Dřevo to je materiál, který ve Vašem bytě navodí pocit tepla domova. TWW – top wood windows / www.twwokna.cz
http://www.twwokna.czIzolace vlhkého zdiva Venclík
Izolace zdiva strojním podřezáním,zarážením nerezových desek, chemickou injektáží. Prodej izolačních materiálů. Půjčovna odvlhčovačů. Stavby, bourání a opravy komínů.
http://www.venclik.comDveře - Otherm
Zašlete nám Vaši poptávku a my Vám do 48 hodin zašleme Zdarma zpracovanou Cenovou nabídku, případně se obraťte na některého z našich prověřených prodejních partnerů, kteří Vám ochotně poskytnou odbornou konzultaci.
http://www.otherm.czRodinné domy Praha
Jsme soukromá firma, která se zabývá od r. 1992 projektováním staveb, od r. 1996 pak i jejich realizací. Umíme stavbu navrhnout, vyprojektovat a postavit v technologicky přípustné lhůtě při zachování maximální kvality.
http://www.visek.czPlastová okna Hradec Králové
Dřevohliníkové okno od firny Lexikon v sobě spojuje výhody ostatních oken. V interiéru přírodní dřevo stabilním profilem a neomezenou životností. V exteriéru hliník, který nemusíte natírat, protože je barevně stálý.
http://www.okna-lexikon.czKrbové vložky
Krbové vložky jsou součástí krbů. Špičkové vlastnosti krbových vložek potvrzují účinnost a výhřevnost.Za pomocí krbových vložek lze vytvořit unikátní domov.
http://krbove-vlozky-olomouc.cz


Page 1 of 7.    First  | Next  | Last